Paintball
Doskonała forma rozrywki dla grupy znajomych lub rodzin.

Idealna forma spędzenia czasu w grupie

Paintball to świetna okazja do spędzenia czasu razem, przeżywania emocji i wzmocnienia relacji. Gra ta jest również idealnym sposobem na odreagowanie stresów i napięć, ponieważ pozwala na pełne zaangażowanie w grę i zapomnienie o codziennych problemach.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w paintballu, nie musisz być profesjonalnym graczem. Wiele centrów paintballowych oferuje różne poziomy trudności, co oznacza, że możesz dopasować grę do swoich umiejętności i doświadczenia. W dodatku, centra paintballowe zapewniają wszystkie niezbędne narzędzia i wyposażenie, takie jak maski ochronne, markery, kule z farbą i kamizelki ochronne. Gra w paintballa to również doskonały sposób na poprawę zdrowia i kondycji fizycznej.

Gra w paintballa wymaga ruchu, szybkich reakcji i dobrego planowania. Dzięki temu, gra ta pomaga wzmocnić mięśnie, zwiększyć wytrzymałość i poprawić koordynację ruchową

Gdzie wybrać się na rozgrywkę? Mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

ADVENTURE SKY

Startujemy z grubej rury. ADVENTURE SKY to jedna z większych firm w Małopolsce organizująca różnego rodzaju formy rozrywki. Trasa z Domku w Chmurach do siedziby firmy zajmuje jedynie 30 minut. Ich oferta obejmuje:

W grze naśladujemy w działaniu jednostki specjalne i wykonywane przez nich zadania. I tak można aranżować różne scenariusze:
Ochrona VIP-a Szturm na przyczółki wroga Akcja odbijania zakładnika Czy wiele innych.

Decydując się na paintball, możecie połączyć kilka atrakcji, np. zjazdami linowymi w trakcie wykonywania zadania, czy jazdy samochodem terenowym lub kładem.

Pełna oferta: https://www.adventure-sky.pl/

FRONT PAINTBALL GOŁKOWICE

Kolejną propozycją na liście jest FRONT PAINTBALL, do którego droga z Domku w Chmurach trwa zaledwie 20 minut.

Co wyróżnia FRONT PAINTBALL:

  • Nowy Sprzęt do gry
  • Bardzo duży rozmiar Areny
  • Różnorodne przeszkody min.: okopy, wieża, ogromne rury, wrak samochodu, klimatyczne bazy i wiele innych
  • Znakomite położenie 
  • Organizacja turniejów dla większej liczby graczy!

Pełna oferta: http://front-paintball.nsacz.eu/

LASER SHOT

 Następną propozycją na liście jest LASER SHOT, paintball w laserowym wydaniu! To miejsce do bezpiecznej i zdrowej rywalizacji strzeleckiej. Z Domku w Chmurach dotrzecie tam w niecałe 40 minut.

Gracze w podziemiach kamienicy o powierzchni 200m2 przemierzają pełen zakamarków labirynt. Czujemy się jak wewnątrz gry komputerowej, dynamika przywraca nas do życia w ciągu 3 sekund, zabawa ta jest w 100% bezpieczna, po rozgrywce wychodzimy bez siniaków

W grze jednocześnie może brać udział od 4 do 14 osób. Każdy z graczy zostaje wyposażony w pełni skomputeryzowaną kamizelkę i pistolet. Oznacza to, że każdy strzał oddany z broni przeciwnika zostaje zarejestrowany na komputerze i ostateczne wyniki wyświetlane są na monitorze. Sam strzał jest bezbolesny i bezpieczny dla oczu i skóry, gdyż widoczna jest tylko czerwona kropka jak w pilocie od telewizora.  Co najważniejsze, nielimitowana amunicja i rożne scenariusze gier (dla amatorów i zaawansowanych graczy rozgrywki na bazy).

Pełna oferta: https://lasershot.pl/