Spływy Dunajcem i rafting

Lubicie sporty wodne? A może lubicie ekstremalne wycieczki? Jeśli tak, to jest coś dla was! W pobliżu Domku w Chmurach znajduje się wiele atrakcji, które dostarczą uczestnikom ogrom emocji i pięknych wspomnień. Jednymi z nich są spływy kajakowe, rafting lub spływ tratwą. 

Spływ kajakami

Kajaki powszechnie uznawane są za bezpieczną aktywność, jednak osoba decydująca się na uczestnictwo musi umieć pływać przynajmniej na poziomie podstawowym- oprócz kamizelki zwiększa to bezpieczeństwo. Kajaki mogą być jedno lub dwuosobowe, wszystko zależy od firmy oraz aktualnej dostępności sprzętu. Wyjazdy kajakowe to atrakcyjna i bezpieczna forma aktywnego spędzania czasu wolnego. Oferta skierowana do wszystkich, o względnie dobrej sprawności fizycznej i nie wymaga dużego doświadczenia, ale należy pamiętać o kilku zasadach bezpieczeństwa jak: kapoki, wygodne buty, przewiewne ubranie. Zapraszamy do rezerwowania terminów:

https://www.adventure-sky.pl/splywy-kajakowe.html

https://www.rivent.pl/kategoria/splywy-sezonowe/

Rafting

Rafting to kolejny rodzaj spływu Dunajcem- do niedawna postrzegany jako sport ekstremalny, dziś można spokojnie uznać go jako turystyczną odmianę spływu górską rzeką. Atrakcją cieszą się całe rodziny, a dzięki wysokiemu bezpieczeństwu, w spływach uczestniczą również najmłodsi 🙂 Pontony używane w raftingu Dunajcem to atestowany sprzęt, specjalnie stworzony do pokonywania rwących nurtów rzek górskich o skalistych i ostrych brzegach oraz dnach.

Zapraszamy do rezerwowania terminów:

https://www.adventure-sky.pl/rafting-na-dunajcu.html

https://www.rivent.pl/kategoria/rafting/

Spływ tratwą

Spływ Dunajcem przez Przełom Pieniński na flisackiej tratwie to spotkanie z dziką niezmienioną od lat przyrodą, a zarazem najciekawszy sposób zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego. Wycieczka trwa w zależności od poziomu Dunajca i wyboru przystani końcowej od dwóch do trzech godzin. Czas spędzany na tratwie umilają flisacy opowieściami legend, baśni, a także wiadomościami o Pieninach. Tradycje Spływu Dunajcem z Turystami sięgają roku 1832.

Zapraszamy do rezerwowania terminów:

https://flisacy.pl/