Wakacje w siodle

Spędzając czas w Domku w Chmurach macie okazję wypróbować nowych rzeczy, takich jak jazda konna. Spędźcie niezapomniany czas w Kiczni i wybierzcie się na przejażdżkę konną, którą ofertują dla was lokalni miłośnicy zwierząt!  Wszystko to w serdecznej atmosferze i doborowym towarzystwie. 

domek w chmurach konie atrakcja
Okolica, która otacza gospodarstwo jest cicha i spokojna. Droga z Domku zajmuje tam zaledwie kilka minut. Dojeżdżając na miejsce naszym oczom wyjawia się piękne “rancho”, w którym poczujecie dobry i przyjacielski klimat. To miejsce to istny raj dla miłośników zwierząt, ponieważ oprócz 3 koni, które swoją drogą uwielbiają przytulać się do ludzi, zamieszkują tu również psy i koty! Obok domu znajduje się duża, zagrodzona polana, na której rodzina oferuje organizację przejażdżek. Same konie są w najlepszych rękach- pielęgnowane regularnie i zabierane na różnego typu aktywności nie boją się wyzwań, a przy tym są bezpieczną opcją dla dzieci. Z młodszymi mają kontakt codziennie i to przy nich czują się najlepiej. 

Rodzina, która z chęcią umili wam czas pobytu u nas chętnie zabierze na przejażdżkę zarówno dzieci, jak i dorosłych! W tym momencie w stajni zamieszkują 2 konie jeździeckie: Ala oraz Beethoven. Ala to kucyk, który zabierze w podróż najmłodszych, zaś Beethoven to koń idealny dla nastolatków i dorosłych. Te zwierzaki to istna oaza spokoju, lubią towarzystwo ludzi i nie boją się innych zwierzaków (jednak nie zalecamy zabierania swoich zwierząt do gospodarstwa).

Ala

Beethoven

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na organizację atrakcji oraz poznanie całej przedstawianej oferty.
Nr tel: 512470613
Serdecznie zapraszamy! 🙂