Regulamin Domku w Chmurach®

JEST NAM BARDZO MIŁO, ŻE WYBRALI PAŃSTWO NASZ “DOMEK” DO SPĘDZENIA SWOJEGO URLOPU  U NAS.  DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY NASZE UDOGODNIENIA BYŁY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. 

 1. Uwaga! Na terenie naszego domku nie ma możliwości zorganizowania imprez bez  zgody właściciela obiektu (nie dotyczy rezerwacji pakietów imprezowych i kawalerskich). Wynajęcie domku na  imprezy typu: wieczór kawalerski, panieński, urodziny, spotkania w tym także firmowe  wymaga szczegółowych ustaleń i kaucji 500-1000zł.
 2. NA TERENIE NASZYCH OBIEKTÓW MOGĄ PRZEBYWAĆ WYŁĄCZNIE OSOBY ZGŁOSZONE PRZY REZERWACJI / ZAMELDOWANIU. 
 • Osoby niezgłoszone przy rezerwacji podlegają 100% aktualnej stawki narzuconej przez właściciela obiektu.
 • Osoby odwiedzające podlegają 1/4 aktualnej stawki – bez  noclegu, bez korzystania z udogodnień 
 • Osoby odwiedzające podlegają 1/2 aktualnej stawki bez noclegu, korzystają z udogodnień  prysznic, ognisko, grill, sauna lub jacuzzi.
 1. Klucz do wejścia znajduje się w sejfie przed drzwiami wejściowymi. Proszę o kontakt 30 min przed przyjazdem zostanie wysłany kod do otwarcia sejfu. Na miejsce również podjedzie Wynajmujący.       
 •  Za zgubienie klucza do domku naliczamy opłatę 150 zł. 
 1. Najemcy przysługuje określona ilość pościeli i ręczników zgodnie z liczbą osób zadeklarowanych przy rezerwacji.
 • W razie wykorzystania większej ilości pościeli niż deklarowana ilość równa ilości osób zadeklarowanych przy rezerwacji- dodatkowy zestaw pościeli i ręczników- 50 zł odejmowane z kaucji.
 1. Domki wynajmowane są w systemie dobowym, gdzie doba zaczyna się o godz. 15.00 w dniu  przyjazdu, a kończy o godz. 12.00 w dniu wyjazdu.
 •   Przedłużenie pobytu w dzień wyjazdu na życzenie gościa:  pon.-pt. 50 zł/godz. sob.-niedz. 80 zł/godz.
 • Pozostanie w Domku lub pozostawienie rzeczy po godzinie 12.00 bez wcześniejszych ustaleń z Wynajmującym jest traktowane jako przedłużenie pobytu. W przypadku, gdy Gość opuści pokój po godzinie 12.00Wynajmujący naliczy opłatę za kolejną dobę wynajmu Domku według cen pełnych.
 •  W sytuacji skrócenia czasu pobytu niezależnej od Wynajmującego, płatność za niewykorzystany czas  nie jest zwracana. 
 1. Reklamacje oraz rezygnacje :
 • Gość może bezpłatnie odwołać rezerwację do 30 dni przed przyjazdem. Pisząc maila z prośbą anulowania rezerwacji , zwrot środków nastąpi do 7 dni. 
 • Gość zostanie obciążony 50% całkowitej ceny rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 30 dni przed przyjazdem. 

Reklamacje należy składać e-mailem na adres domekwchmurach@gmail.com które rozpatrywane są do 14 dni roboczych .  

 1. Korzystanie z Jacuzzi podlega dodatkowej opłacie. Nie obowiązuje, jeśli przy rezerwacji jest informacja “sauna jacuzzi w cenie”
 • Jacuzzi 1h – 100 zł / 4h  – 300 zł / cały pobyt (powyżej 2 dób) – 300 zł – doba 
 • Mobilne Jacuzzi 4h – 500 zł / cały pobyt (powyżej 3 dób)- 500 zł -doba 
 • Dodatkowe drewno do ogniska , sauny  0,1 m3 – 60 zł 

Istnieje możliwość dokupienia udogodnień przy zameldowaniu lub w trakcie pobytu.

Jacuzzi jest elektryczne, przygotowane dla gości i gotowe do użycia. W saunie natomiast należy zapalić przygotowanym drewnem samemu– czas nagrzewania wynosi około 1h.

Goście korzystają z udogodnień na własną odpowiedzialność.

Na miejscu jest dostępne darmowe drzewo do grilla/sauny 0,2 m3- większa ilość wymaga dodatkowej opłaty.              

Do dyspozycji gości jest Grill gazowy, w cenie wynajmu jest 0,5 kg gazu na dobę. 

 1. Przed korzystaniem z jacuzzi należy wziąć prysznic i dokładnie spłukać z ciała pozostałości po żelach/szamponach/balsamach- ominięcie tego kroku prowadzi do zepsucia się wody. Zakazane jest wlewanie i spożywanie napojów/pożywienia do wody, ponieważ skutkuje to m.in. zatkaniem filtrów i konieczności przeprowadzenia dodatkowego serwisu. W przypadku  stwierdzenia konieczności czyszczenia jacuzzi lub dodatkowego sprzątania naliczana jest opłata w wysokości 500 zł.
 • Ingerowanie w jakiekolwiek urządzenia na terenie domku będzie skutkowało wezwaniem serwisu – Najemca ponosi koszty pobierane z kaucji.
 1. Płatność za pobyt nie obejmuje ubezpieczenia gości i doznanych urazów. Za wszelkie szkody bądź uszkodzenie mienia Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności. 
 2. Najemca ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za powstałe szkody, dewastacje bądź braki w wyposażeniu podczas jego pobytu. 
 • Przez cały czas pobytu w Domku dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i/lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.
 •   Prosimy o zgłaszanie Wynajmującemu wszelkich zniszczeń i usterek powstałych podczas  użytkowania domku.  
 1. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w Domku grzałek i innych urządzeń elektrycznych. Powyższe nie dotyczy urządzeń znajdujących się w  wyposażeniu Domku.

12.Odpowiedzialność  za przedmioty osobiste spoczywa na Najemcy. Prosimy o zachowanie  ostrożności. 

 1. Umowa nie obejmuje sposobu dojazdu, wyżywienia i organizacji czasu w trakcie pobytu. 
 2. Teren obiektu jest stale monitorowany.
 3. Wynajmujący ma prawo odmówić zameldowania Najemcy (jednej lub większej ilości osób) znajdującemu się pod wpływem alkoholu lub innych używek.
 4. Wynajmujący ma prawo odmówić zameldowania Najemcy (jednej lub większej ilości osób) zakłócającemu spokój innym  gościom i stwarzającemu problemy w postaci kłótni.
 5. W przypadku wystąpienia overbookingu (nałożenia się rezerwacji) Wynajmujący ma prawo znaleźć Najemcy obiekt zastępczy, będący zbliżony standardem do obiektu Domek w Chmurach® lub w porozumieniu z Najemcą zmienić termin rezerwacji. 
 6. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, Wynajmujący może zażądać opuszczenia Domku w trybie natychmiastowym bez zwrotu pieniędzy.
 7. Dokonując rezerwacji akceptują Państwo regulamin pobytu na terenie obiektu.

UWAGA! W okresie zimowym prosimy o przyjazd od strony Łącka, ponieważ wyjazd od drugiej strony, tj. od miejscowości Młyńczyska jest praktycznie niemożliwy przez nachylenie drogi oraz obecny w dużych ilościach śnieg i lód. Jadąc do naszego domku zalecamy trasę: Łącko – Kicznia – Domek w Chmurach.

W sezonie zimowym oferujemy transport do domku własnym samochodem!

500m poniżej domku jest możliwość zaparkowania samochodu i wywiezienia ludzi i rzeczy naszym samochodem 4×4. Z uwagi na wysokie położenie domku w okresie zimowym na drodze czasem zalega śnieg, w połączeniu z dużym

 nachyleniem drogi wyjazd jest bardzo utrudniony i często możliwy tylko samochodami z napędem  4×4 lub łańcuchami.

 • W okresie zimowym jest możliwość zorganizowania kuligu (wymaga wcześniejszych ustaleń) Oferta obejmuje transport do/z miejsca spotkania, przejazd saniami lasem/szczytem Beskidu Wyspowego z przystankami w miejscach widokowych, powrót na ognisko z grillowaną kiełbasą, Łąckim jabłkiem, herbatą i poczęstunkiem lokalnego wyrobu. Cena- 150 zł/osoba w zależności od wybranej opcji.

 domekwchmurach@gmail.com        www.domekwchmurach.com                                                        

Wynajmujący : Center Stone Group Krzysztof Książkiewicz

34-400 Nowy Targ ul. Ludźmierska 29

NIP 7351624758 Regon 491881023

nr konta PKOBP

PL95 1020 3466 0000 9102 0195 3140

EUR09 1020 3466 0000 9202 0164 0747

Tel. KRZYSZTOF +48 602 524 441

Życzymy cudownego pobytu!